Podręcznik opisu ogólnego Bosch Wga142x0sa

Podręcznik opisu ogólnego Bosch WGA142X0SA to kompletny przewodnik po konfigurowaniu, użytkowaniu i naprawianiu pralki Bosch WGA142X0SA. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat pralek Bosch WGA142X0SA, włącznie z informacjami dotyczącymi instalacji, funkcji, konserwacji i naprawy. Przewodnik zawiera również wyjaśnienia ważnych pojęć, wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i wskazówki dotyczące użytkowania pralek Bosch. Przewodnik jest łatwy w użyciu i może pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z pralką Bosch WGA142X0SA.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik opisu ogólnego Bosch Wga142x0sa

Cena wydawcy: 29. 68 złpozycja niedostępna

×

1 / 1

Opis podręcznika:

Podręcznik szkolny przeznaczony do kształcenia zawodowego do nauczania w zawodzie dekarz, malarz-tapeciarz, posadzkarz, betoniarz-zbrojarz na poziomie zasadniczej szkoły zawodowej.
Numer dopuszczenia: 6/03.

Podręcznik „Zarys budownictwa ogólnego. Zasadnicza szkoła zawodowa. Podręcznik” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP.

Znana i ceniona seria do wiedzy o społeczeństwie, dostosowana do potrzeb współczesnego ucznia i zapewniająca wsparcie w nauczaniu przedmiotu dzięki różnorodnej obudowie dydaktycznej.

 • Ułatwia przyswajanie wiedzy i kształcenie niezbędnych umiejętności dzięki optymalnej ilości treści, czytelnym tabelom i schematom oraz nowoczesnym infografikom.
 • Rozwija kompetencje obywatelskie i kształci umiejętności potrzebne w codziennym życiu poprzez bogatą warstwę ćwiczeniową i propozycje praktycznych działań.
 • Wzbudza zainteresowanie przedmiotem dzięki licznym odwołaniom do życia codziennego uczniów i praktycznym wskazówkom zachęcającym do różnych aktywności społecznych.
 • Usprawnia prowadzenie lekcji dzięki różnorodnym materiałom w obudowie dydaktycznej.

Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla szkoły podstawowej

Nr dopuszczenia:874/2021/z1
Autorzy:Arkadiusz Janicki, Iwona Janicka, Tomasz Maćkowski, Aleksandra Kucia-Maćkowska

Nowa edycja 2021–2023

 • Rozwija kompetencje obywatelskie i umiejętności potrzebne w codziennym życiu poprzez bogatą i różnorodną warstwę ćwiczeniową.
 • Wspiera kształcenie umiejętności przedmiotowych dzięki propozycjom projektów edukacyjnych wyodrębnionych na ostatnich stronach podręcznika.
 • Wzbudza zainteresowanie przedmiotem poprzez liczne odwołania do życia codziennego uczniów i praktyczne wskazówki zachęcające do różnych aktywności społecznych.
 • Usprawnia prowadzenie lekcji dzięki pełnemu tekstowi Konstytucji RP zamieszczonemu na końcu publikacji.
 • Zapewnia komfort pracy dzięki różnorodnym materiałom w obudowie dydaktycznej.
 • przejdź do sklepu

  Dla szkoły podstawowej, liceum ogólnokształcącego i technikum. Edycja 2019

  Atlas do wiedzy o społeczeństwie to wyjątkowa pozycja na rynku publikacji szkolnych. Liczne mapy tematyczne, schematy oraz aktualne dane statystyczne i zdjęcia osób pełniących funkcje publiczne umożliwiają wszechstronną analizę omawianych na lekcjach zagadnień oraz wspomagają utrwalanie zdobytych wiadomości.

 • Pomaga rozwijać zainteresowanie przedmiotem i przybliżyć uczniom omawiane treści dzięki aktualnym danym statystycznym i informacjom o osobach pełniących funkcje publiczne.
 • Pozwala urozmaicić pracę na lekcjach przez wykorzystanie dodatkowych źródeł informacji.
 • Umożliwia wszechstronne omówienie najważniejszych treści, przedstawia bowiem poszczególne zagadnienia w wykorzystaniem różnych form graficznych: na mapach, wykresach, schematach, diagramach, zdjęciach.
 • Ułatwia doskonalenie umiejętności potrzebnych na egzaminie maturalnym dzięki temu, że zawiera bogaty wybór różnego rodzaju źródeł. pl/product/wos-sp-pp-at-re-064050" target="_blank">przejdź do sklepu

  Dla nauczyciela

  Nowoczesne, proste w obsłudze aplikacje wspierają nauczycieli zarówno w czasie przygotowań do lekcji, jak i w trakcie ich prowadzenia. Atrakcyjne materiały prezentacyjne skracają czas potrzebny na przygotowanie do zajęć i ułatwiają zainteresowanie uczniów przedmiotem.

  Dla Nauczyciela

  Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.

  Czytaj więcej

  Generator testów

  Baza zadań i testów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów. pl/generator-zadan">Czytaj więcej

  Dlaczego warto wybrać serię Dziś i jutro?

  Dzięki przystępnej formie przekazu oraz różnorodnym ćwiczeniom seria Dziś i jutro wspiera kształcenie umiejętności przedmiotowych i rozwijanie kompetencji obywatelskich, a także zachęca do podejmowania różnych aktywności społecznych.

  Aktualny podręcznik

  do WOS-u

  W podręczniku Dziś i jutro wprowadziliśmy niezbędne aktualizacje i odświeżyliśmy szatę graficzną, dzięki czemu jest on nowocześniejszy i jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb dydaktycznych użytkowników.

  Czytaj więcej

  Rozwiązania przyjazne dla uczniów

  przyjazne dla uczniów

  Dołożyliśmy starań, aby ważne zagadnienia przedstawić w przystępny i atrakcyjny wizualnie sposób. Dzięki temu podręcznik jest skuteczną pomocą dydaktyczną zarówno w szkole, jak i w trakcie samodzielnej pracy w domu czy podczas nauki zdalnej. pl/oferta-edukacyjna/reforma-2017/szkola-podstawowa/wiedza-o-spoleczenstwie/rozwiazania-przyjazne-dla-uczniow">Czytaj więcej

  Praktyczny wymiar

  nauczania WOS-u

  Bogatą warstwę ćwiczeniową w podręczniku rozbudowaliśmy o propozycje praktycznych działań. Dzięki temu jeszcze skuteczniej można kształtować u uczniów postawę obywatelską i rozwijać umiejętności przydatne w codziennym życiu. pl/oferta-edukacyjna/reforma-2017/szkola-podstawowa/wiedza-o-spoleczenstwie/praktyczny-wymiar-nauczania">Czytaj więcej

  Komfort pracy

  nauczyciela

  Seria Dziś i jutro zapewnia różnorodny wybór materiałów dydaktycznych – gotowych propozycji do wykorzystania podczas lekcji WOS-u, a także pomysłów wspierających realizację treści przedmiotowych. pl/oferta-edukacyjna/reforma-2017/szkola-podstawowa/wiedza-o-spoleczenstwie/komfort-pracy-nauczyciela">Czytaj więcej

  Multiteka

  zasoby w przyjaznej aplikacji

  Multiteka zawiera kilkadziesiąt multimedialnych zasobów pogrupowanych według działów, z których można tworzyć własne lekcje. Są wśród nich materiały dostępne do tej pory bezpośrednio w portalu dlanauczyciela. pl, a także bogaty wybór nowych zasobów. pl/oferta-edukacyjna/reforma-2017/szkola-podstawowa/wiedza-o-spoleczenstwie/multiteka">Czytaj więcej

  Edukacja na czasie. Uczeń

  Cykl szkoleń eksperckich i artykułów przygotowanych we współpracy z Uniwersytetem SWPS.

  dowiedz się więcej

  Edukacja na czasie. Nauczyciel

  Cykl szkoleń eksperckich i artykułów przygotowanych we współpracy z Uniwersytetem SWPS. pl/edukacjanaczasie/nauczyciel" target="_self">dowiedz się więcej

  Opracowujemy materiały, które pomogą zapewnić wsparcie edukacyjne i psychologiczne zarówno ukraińskim, jak i polskim uczniom, a nauczycieli wyposażyć w narzędzia ułatwiające naukę i integrację dzieci oraz promowanie wzajemnego zrozumienia między nimi. 

 • Integracja – poznaj pomysły i inicjatywy, które ułatwią integrację ukraińskich uczniów w polskich placówkach oświatowych.
 • Komunikacja – sprawdź webinaria oraz słowniczki, które pomogą w komunikacji na lekcjach. pl/sercemzukraina#blok-artykulow-hp-materialy-dydaktyczne">Materiały dydaktyczne – wybierz dodatkowe materiały, które pomogą zaplanować pracę, m. in. materiały do nauki języka polskiego jako obcego czy opracowania przybliżające system edukacji na Ukrainie. 
 • Wsparcie psychologiczne – sprawdź artykuły i webinaria psychologiczne pomagające mierzyć się z obecną sytuacją wszystkim, którzy są w nią zaangażowani – uczniom, rodzicom, nauczycielom, opiekunom. pl/sercemzukraina#blok-artykulow-hp-organizacja">Organizacja nauki – zapoznaj się z przepisami, ustawami i rozporządzeniami, w których streszczamy i objaśniamy (ze wskazaniem źródeł) najważniejsze regulacje dotyczące sytuacji uczniów ukraińskich w polskich szkołach.
 • Słowniczki polsko-ukraińskie – dostępne w Grupie na Facebooku „Sercem z Ukrainą. Grupa dla nauczycieli pracujących z uczniami z Ukrainy”. To miejsce, w którym członkowie pomagają sobie w codziennej pracy, dzielą się wiedzą, praktycznymi pomysłami i doświadczeniami. Słowniczki ze zwrotami przydatnymi na lekcjach wiedzy o społeczeństwie dostępne są TU.
 •  
 • I ETAP EDUKACYJNY, KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  1. Marzena Czarnowska-Mazurek, Grażyna Śliwa, Balbina Piechocińska, Janusz Piechociński, JacekRembiś
   „Zgrzyciaki. Klasa I”
   GRUPA EDUKACYJNA S. A.
   rzeczoznawcy: dr Katarzyna Kochan, dr Beata Oelszlaeger-Kosturek, dr Ewa Ogłoza, mgr MariaGudro-Homicka, mgr Lech Kłosowski
   Rok dopuszczenia 2015,
  2. „Zgrzyciaki. Klasa II”
   rzeczoznawcy: dr Katarzyna Kochan, dr Beata Oelszlaeger-Kosturek, dr Ewa Ogłoza, mgr LechKłosowski
   Rok dopuszczenia 2015„Zgrzyciaki. Klasa III”

  II ETAP EDUKACYJNY, KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

   Małgorzata Pawlak, Wojciech Mrozowicz
   „wspóln@historia. Historia i społeczeństwo. Klasa 4. Szkoła podstawowa”
   UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
   rzeczoznawcy: dr hab. Bogumiła Burda, dr Anna Wilczyńska, dr Katarzyna Kozłowska, MateuszCiborowski (ekspert)
   Wojciech Mrozowicz, Robert Kołodziej
   „wspóln@historia. Klasa 5. Szkoła podstawowa”
   Robert Kołodziej, Joanna Wojdon, Przemysław Wiszewski
   „wspóln@historia. Klasa 6. Szkoła podstawowa”

  JĘZYK POLSKI

   Grażyna Kulesza, Jacek Kulesza
   „Piąta strona świata. Język polski. Podręcznik do klasy 4 szkoły podstawowej”
   rzeczoznawcy: dr Wojciech Kaliszewski, mgr Teresa Zawisza-Chlebowska, dr KatarzynaKozłowska, Adam Pietrasiewicz (ekspert)
   „Piąta strona świata. Podręcznik do klasy 5 szkoły podstawowej”
   rzeczoznawcy: dr Wojciech Kaliszewski, mgr Teresa Zawisza-Chlebowska, dr MagdalenaTrysińska, Adam Pietrasiewicz (ekspert)
   „Piąta strona świata. Podręcznik do klasy 6 szkoły podstawowej”
   MATEMATYKA

    Jacek Stańdo i zespół autorski Politechniki Łódzkiej
    „E-podręcznik do matematyki dla klasy IV szkoły podstawowej. Odkryj, zrozum, zastosuj…”
    POLITECHNIKA ŁÓDZKA
    rzeczoznawcy: dr hab. Maria Korcz, mgr Agnieszka Pfeiffer, dr hab. Wacław Zawadowski, drIwona Wanda Grygiel, dr Jan Piotr Omieciński
    „E-podręcznik do matematyki dla klasy V szkoły podstawowej. Odkryj, zrozum, zastosuj…”
    rzeczoznawcy: dr hab. Maria Korcz, dr hab. Wacław Zawadowski, dr Iwona Wanda Grygiel, dr JanPiotr Omieciński
    „E-podręcznik do matematyki dla klasy VI szkoły podstawowej. Odkryj, zrozum, zastosuj…”
    PRZYRODA

     Brygida Baranowska, Andrzej Boczarowski, Anna Florek, Dariusz Kajewski, Katarzyna Lech,Barbara Szydzik
     „Świat pod lupą. Przyroda. Szkoła podstawowa”
     UNIWERSYETET PRZYRODNICZY we WROCŁAWIU
     rzeczoznawcy: mgr Ewa Gryczman, dr inż. Joanna Bałach-Frankiewicz, mgr Waldemar Reńda, drEwa Nowak, prof. dr hab. Andrzej S. Dyszak, mgr Lech Kłosowski
     Brygida Baranowska, Andrzej Boczarowski, Dariusz Kajewski, Katarzyna Lech, BarbaraSzydzik
     „Świat pod lupą. Szkoła podstawowa”
     Brygida Baranowska, Andrzej Boczarowski
     „Świat pod lupą. Szkoła podstawowa”
     ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

      Jarosław Koludo, Tomasz Krupa, Jacek Lipecki, Lidia Aparta-Koura, Anna Koludo, SławomirSzaruga, Katarzyna Koludo-Durkiewicz, Izabela Dubaniewicz, Maciej Borowiecki, JanuszWierzbicki
      „Zajęcia komputerowe. Klasa 4, szkoła podstawowa”
      rzeczoznawcy: dr Leszek Rudak, mgr inż. Łukasz Tomczyk, dr Joanna Dobkowska, mgr PrzemysławRogalski (ekspert)
      Jarosław Koludo, Tomasz Krupa, Anna Koludo, Jacek Lipecki, Sławomir Szaruga,
      „Zajęcia komputerowe. Klasa 5, szkoła podstawowa”
      Jarosław Koludo, Anna Koludo, Tomasz Krupa, Katarzyna Koludo-Durkiewicz, Lidia Aparta-Koura,Sławomir Szaruga, Izabela Dubaniewicz, Jacek Lipecki, Maciej Borowiecki, Janusz„Zajęcia komputerowe. Klasa 6, szkoła podstawowa”
      rzeczoznawcy: prof. Liliana Teresa Byczkowska-Lipińska, mgr inż. Łukasz Tomczyk, drJoanna Dobkowska, mgr Przemysław Rogalski (ekspert)

      III ETAP EDUKACYJNY, KLASY I-III GIMNAZJUM

      BIOLOGIA

       Alicja Kasińska, Katarzyna Lech, Monika Zaleska-Szczygieł
       „Świat pod lupą. Biologia. Klasa 1. Gimnazjum”
       rzeczoznawcy: dr Anna Krystyna Sternicka, dr Alicja Walosik, prof. Andrzej S.Dyszak, mgr Lech Kłosowski
       „Świat pod lupą. Klasa 2. Gimnazjum”
       Alicja Kasińska, Katarzyna Lech, Barbara Szydzik, Andrzej Boczarowski
       „Świat pod lupą. Klasa 3. Gimnazjum”
       CHEMIA

        Małgorzata Bartoszewicz, Bożena Karawajczyk, Agnieszka Kamińska-Ostęp
        „Świat pod lupą. Chemia. Gimnazjum”
        rzeczoznawcy: mgr Maria Aleksandra Bigos, dr hab. Jan Rajmund Paśko, dr Monika Szymańska,mgr Lech Kłosowski
        Małgorzata Bartoszewicz, Bożena Karawajczyk
        „Świat pod lupą. Gimnazjum”
        Małgorzata Bartoszewicz, Halina Szczepaniec, Aneta Wojewoda
        „Świat pod lupą. Gimnazjum”
        EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

        Michał Banaś, Paweł Gawłowski, Sławomir Ochrem
        „Świat pod lupą. Edukacja dla bezpieczeństwa. Gimnazjum”
        rzeczoznawcy: mgr Jerzy Kiełb, dr Beata Monika Służalska, dr Monika Szymańska, mgr LechKłosowski
        Rok dopuszczenia 2015

        FIZYKA

         Dariusz Kajewski, Helena Nazarenko-Fogt, Ireneusz Benzar, Ryszard Nych, Andrzej Fogt
         „Świat pod lupą. Fizyka. Gimnazjum”
         rzeczoznawcy: mgr Waldemar Reńda, dr Ewa Strugała, mgr Zofia Smuga, mgr Lech Kłosowski
         Dariusz Kajewski, Andrzej Fogt, Helena Nazarenko-Fogt
         „Świat pod lupą. Gimnazjum”
         rzeczoznawcy: mgr Waldemar Reńda, dr Ewa Strugała, dr Krzysztof Koc, mgr Lech Kłosowski
         Magdalena Grygiel, Helena Nazarenko-Fogt, Ryszard Nych
         „Świat pod lupą. Gimnazjum”
         GEOGRAFIA

          Andrzej Boczarowski, Beata Sienkiewicz, Bożena Stocka
          „Świat pod lupą. Geografia. Gimnazjum”
          rzeczoznawcy: dr inż. Joanna Bałach-Frankiewicz, dr hab. Iwona Piotrowska, prof. dr hab.Andrzej S. Dyszak, mgr Lech Kłosowski
          Robert Wers, Blandyna Zajdler
          „Świat pod lupą. Gimnazjum”
          Edward Dudek
          „Świat pod lupą. Joanna Bałach-Frankiewicz, dr Andrzej Witt, prof. Andrzej S.HISTORIA

           Andrzej Wypustek
           „ważn@historia. Starożytność. Gimnazjum”
           Przemysław Wiszewski
           „ważn@historia. Średniowiecze. Gimnazjum”
           rzeczoznawcy: dr hab. Bogumiła Burda, dr Anna Wilczyńska, mgr Klemens Stróżyński, MateuszLeszek Ziątkowski
           „ważn@historia. Nowożytność. Historia. Gimnazjum”
           Monika Piotrowska-Marchewa
           „ważn@historia. Długi wiek XIX. Gimnazjum”
           rzeczoznawcy: dr hab. Bogumiła Burda, dr Anna Wilczyńska, dr Monika Szymańska, MateuszINFORMATYKA

           Jarosław Koludo, Tomasz Krupa, Anna Koludo, Katarzyna Koludo-Durkiewicz, Lidia Aparta, SławomirSzaruga, Izabela Dubaniewicz, Maciej Kacperski, Maciej Borowiecki, Janusz Wierzbicki
           „Informatyka. Gimnazjum”,
           POLITECHNIKA ŁÓDZKA
           Dariusz Dybek, Dorota Michułka, Marcin Poprawa, Małgorzata Dawidziak-Kładoczna, Anna Żurek,Elżbieta Lubczyńska-Jeziorna, Justyna Bajda, Marek Pustowaruk, Magdalena Dąbrowska, HalinaKubicka
           „Kultura odmienia. Podręcznik do klasy 1 gimnazjum”
           rzeczoznawcy: dr hab. Jadwiga Bednarek, dr Joanna Dobkowska, dr Katarzyna Kozłowska, AdamPietrasiewicz (ekspert)
           Elżbieta Lubczyńska-Jeziorna, Anna Żurek, Dariusz Dybek, Marek Pustowaruk, Marian Bielecki,Dorota Michułka, Marcin Poprawa, Aleksandra Kucharska, Justyna Bajda, MałgorzataDawidziak-Kładoczna
           „Kultura odmienia. Podręcznik do klasy 2 gimnazjum”
           Dariusz Dybek, Dorota Michułka, Elżbieta Lubczyńska-Jeziorna, Marcin Poprawa, MarianBielecki, Małgorzata Dawidziak-Kładoczna, Justyna Bajda, Marek Pustowaruk, Anna Żurek
           „Kultura odmienia. Podręcznik do klasy 3 gimnazjum”
           rzeczoznawcy: prof. Dyszak, dr Joanna Dobkowska, dr Katarzyna Kozłowska,Adam Pietrasiewicz (ekspert)
           „E-podręcznik do matematyki dla klasy I gimnazjum. Odkryj, zrozum, zastosuj…”
           „E-podręcznik do matematyki dla klasy II gimnazjum. Odkryj, zrozum, zastosuj…”
           „E-podręcznik do matematyki dla klasy III gimnazjum. Odkryj, zrozum, zastosuj…”
           rzeczoznawcy: mgr Agnieszka Pfeiffer, dr hab. Wacław Zawadowski, dr Iwona Wanda Grygiel, drJan Piotr Omieciński
           WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

            Anna Wąsiel-Alberska, Leszek Sobkowiak, Robert Alberski
            „Podręcznik obywatela. Część 1. Wiedza o społeczeństwie. Gimnazjum”
            rzeczoznawcy: mgr Katarzyna Wiszowata-Walczak, mgr Zbigniew Żuchowski, dr KatarzynaKozłowska, Mateusz Ciborowski (ekspert)
            Agnieszka Florczak, Marta Makuch
            „Podręcznik obywatela. Część 2. Gimnazjum”

            IV ETAP EDUKACYJNY, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE, ZAKRES PODSTAWOWY

            BIOLOGIA

            Alicja Kasińska, Katarzyna Lech, Zuzanna Kaźmierczak
            „Świat pod lupą. Klasa I. Szkoła ponadgimnazjalna”
            rzeczoznawcy: dr Anna Krystyna Sternicka, dr Alicja Walosik, prof. Dyszak,mgr Lech Kłosowski
            CHEMIA

            Anna Florek, Grażyna Makles
            „Świat pod lupą. Szkoła ponadgimnazjalna”
            rzeczoznawcy: mgr Maria Aleksandra Bigos, dr hab. Jan Rajmund Paśko, dr Monika Szymańska, mgrLech Kłosowski
            Michał Banaś, Sławomir Ochrem
            „Świat pod lupą. Szkoła ponadgimnazjalna”
            FIZYKA

            Magdalena Grygiel, Dariusz Kajewski, Helena Nazarenko-Fogt, Ireneusz Benzar, Ryszard Nych,Andrzej Fogt
            „Świat pod lupą. Szkoła ponadgimnazjalna”
            GEOGRAFIA

            Ryszard Pawlak
            „Świat pod lupą. Szkoła ponadgimnazjalna”
            rzeczoznawcy: dr Andrzej Witt, dr inż. Joanna Bałach-Frankiewicz, prof. Andrzej S.HISTORIA

            Beata Techmańska
            „ważn@historia. Szkoła ponadgimnazjalna”
            Piotr Napieralski, Krzysztof Guzek, Anna Koludo, Katarzyna Koludo-Durkiewicz, Maciej Kacperski,Sławomir Szaruga
            „Informatyka. Szkoła ponadgimnazjalna”
            Dariusz Dybek, Andrzej Jarosz, Izabela Magdziarczyk, Małgorzata Dawidziak-Kładoczna, MarcinPoprawa
            „Kultura i życie. Podręcznik do klasy 1 szkoły ponadgimnazjalnej
            rzeczoznawcy: dr hab. Jadwiga Bednarek, dr Magdalena Trysińska, dr Tomasz Karpowicz, AdamDorota Michułka, Izabela Magdziarczyk, Małgorzata Łoboz, Elżbieta Lubczyńska-Jeziorna,Joanna Gniady, Andrzej Jarosz, Małgorzata Dawidziak-Kładoczna
            „Kultura i życie. Podręcznik do klasy 2 szkoły ponadgimnazjalnej”
            rzeczoznawcy: dr Agata Hącia, mgr Teresa Kosyra-Cieślak, dr Tomasz Karpowicz, AdamMarek Pustowaruk, Andrzej Jarosz, Marian Bielecki, Izabela Magdziarczyk, MałgorzataDawidziak-Kładoczna, Marcin Poprawa
            „Kultura i życie. Podręcznik do klasy 3 szkoły ponadgimnazjalnej”
            „E-podręcznik do matematyki dla klasy I szkoły ponadgimnazjalnej. Odkryj, zrozum, zastosuj…”
            „E-podręcznik do matematyki dla klasy II szkoły ponadgimnazjalnej. Odkryj, zrozum,zastosuj…”
            „E-podręcznik do matematyki dla klasy III szkoły ponadgimnazjalnej. Odkryj, zrozum,WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

            Robert Alberski, Agnieszka Florczak, Marta Makuch
            „Podręcznik obywatela. Szkoła ponadgimnazjalna”
            rzeczoznawcy: mgr Katarzyna Wiszowata-Walczak, mgr Zbigniew Żuchowski, dr Katarzyna Kozłowska,Mateusz Ciborowski (ekspert)
            Rok dopuszczenia 2015

  Podręcznik opisu ogólnego Bosch Wga142x0sa

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik opisu ogólnego Bosch Wga142x0sa

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik opisu ogólnego Bosch Wga142x0sa