Lista części serwisowych Bosch 0 275 007 023

Lista części serwisowych Bosch 0 275 007 023 to jeden z najbardziej popularnych zestawów części serwisowych w ofercie Bosch. Zestaw składa się z szerokiego asortymentu części, takich jak śruby, nakrętki, podkładki, zaciskacze itp., przeznaczonych do naprawy i regulacji wielu produktów Bosch. Zestaw jest szczególnie przydatny w przypadku starszych urządzeń, których części mogą być trudne do znalezienia. Wybór części serwisowych Bosch 0 275 007 023 zapewnia właścicielom urządzeń Bosch doskonałe wyposażenie do naprawy i konserwacji swoich produktów.

Ostatnia aktualizacja: Lista części serwisowych Bosch 0 275 007 023

Bosch Usługa naprawy elektronarzędzi online

Czy Twoje urządzenie Bosch jest uszkodzone? Chcemy to zmienić jak najszybciej. Dzięki naszej usłudze naprawy online otrzymasz urządzenie w nienagannym stanie w ciągu kilku dni.

Sklep internetowy z oryginalnymi częściami zamiennymi Bosch

Znajdź odpowiednie części zamienne, baterie lub ładowarki do swoich urządzeń, i zamawiaj je wygodnie online.

Usługi Bosch w skrócie

Kompleksowe usługi serwisowe uzupełniają nasze elektronarzędzia i sprzęt ogrodowy - tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat części zamiennych, napraw, konserwacji, kalibracji i recyklingu.

Internetowy serwis części zamiennych

Całodobowy serwis Twoich elektronarzędzi. Znajdź oryginalne części zamienne Bosch, a także zapasowe baterie i ładowarki do swoich urządzeń i zamów je wygodnie w naszym sklepie internetowym.

Serwis naprawy online Bosch

Oddaj swoje urządzenia we właściwe ręce. Czy Twoje urządzenie Bosch jest uszkodzone? Chcemy to zmienić jak najszybciej. Dzięki usłudze naprawy Bosch otrzymasz urządzenie w nienagannym stanie w ciągu kilku dni.

My Bosch

Zaloguj się, aby w wygodny sposób korzystać z naszych usług.

Najczęściej Zadawane Pytania

Bosch Support

Znajdź różne opcje kontaktu, aby porozmawiać z pomocą techniczną Bosch:

Infolinia serwisowa i porady aplikacyjne

W przypadku pytań dotyczących zastosowania naszych produktów lub serwisu napraw i części zamiennych.

Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Użytkownik otrzymuje naprawione narzędzie zwykle po 3–5 dniach roboczych.

Wszystkie rysunki techniczne naszych narzędzi wyprodukowanych w ciągu ostatnich 25 lat można znaleźć w katalogu części zamiennych. Można w nim zidentyfikować potrzebną część zamienną. Wystarczy podać numer katalogowy lub oznaczenie handlowe narzędzia. Należy je wprowadzić w polu wyszukiwania.

a także dodatkowe części zamienne, m. in.
szuflady na sztućce, uchwyty, wkładki, stojaki, zestawy mocujące, płyty izolujące, elementy zapewniające ochronę przed dziećmi, zamknięcia, szyny, boki paneli, elementy Aquastop, złącza do przewodów, zawory Aquastop, zawiasy, łożyska, przewody zasilające, pokrywy ochronne, gumowe nóżki, przewody wentylacyjne, zbiorniki na wodę, siłowniki, węże, zaciski do węży, moduły wyświetlacza, obramowania do paneli, listwy z uchwytem, drzwiczki z pleksiglasu, uszczelki zbiornika odprowadzającego, kółka do koszy zmywarki, klipsy, kosze na naczynia stołowe, grzebienie kosza na naczynia, płytki mocujące, kosze na kubki, wymienniki ciepła, węże odprowadzające wodę, środki zmiękczające wodę, środki do regeneracji zaworów, zbiorniki odprowadzające, śruby, silniki pompy wody, pompy ciepła, pompy odprowadzające wodę, rurki, górne i dolne elementy ramienia natryskowego, drobne filtry, mikrofiltry, dozowniki, drzwiczki...
• zawiasy i uszczelki drzwiczek,
• inne uszczelki,
• ramiona natryskowe,
• filtry odpływu,
• szyny wewnętrzne, akcesoria, takie jak kosze i pokrywy,

Centralny serwis elektronarzędzi Bosch gwarantuje szybkie i sprawne naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych.
Szanowni Państwo,
Od czerwca 2022 do wszystkich napraw płatnych powyżej 500 zł oferujemy zestaw akcesoriów BHP za złotówkę! Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej opcji wysyłki narzędzi z użyciem formularza online do naszego serwisu. Jednocześnie informujemy, iż sprzedaż części zamiennych odbywa się online – nie realizujemy sprzedaży bezpośrednio w serwisie na ul. Jutrzenki.

Dowiedz się więcej o promocji

Lista części serwisowych Bosch 0 275 007 023

Bezpośredni link do pobrania Lista części serwisowych Bosch 0 275 007 023

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Lista części serwisowych Bosch 0 275 007 023