Instrukcja wprowadzania programu Cal Flame Cu 250b

Instrukcja wprowadzania programu Cal Flame Cu 250b to narzędzie, które pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie wprowadzanie do systemu programu Cal Flame Cu 250b. Instrukcja wprowadzania programu Cal Flame Cu 250b zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące wprowadzania programu, w tym przegląd krok po kroku, informacje na temat wymaganych parametrów, opcje konfiguracji i wiele innych. Instrukcja wprowadzania programu Cal Flame Cu 250b zawiera również informacje na temat dokumentacji, która może pomóc użytkownikom w ukończeniu procesu wprowadzania. Instrukcja wprowadzania programu Cal Flame Cu 250b stanowi świetne narzędzie dla użytkowników, którzy chcą szybko i łatwo wprowadzić do systemu program Cal Flame Cu 250b.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja wprowadzania programu Cal Flame Cu 250b

Przejdź do głównej zawartości

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zgadzam się

404

Przepraszamy

Ta strona nie istnieje

Krajowa baza o emisjach gazów cieplarnianych
i innych substancji
 • projekt realizowany przez:

Infolinia systemu Krajowej bazy: (22) 340 40 60 (dostępna w dni robocze w godzinach 08:00 – 16:00).
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://krajowabaza. pl/kontakt/show.

Instrukcje dotyczące wypełniania formularzy w Krajowej bazie

Poradniki dotyczące sporządzania i wprowadzania raportów do Krajowej bazy

Filmy instruktażowe

Materiały pomocnicze

Instalujemy program

Po otrzymaniu od Nas lub po pobraniu z Naszej strony internetowej pliku instalacyjnego programu OGNIK Premium (zwykle setup. exe, lub dla wersji E (do pracy na jednym komputerze) setup_e. exe) należy uruchomić go i postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instalatorze. Należy kolejno:

1. Zaakceptować okno powitalne instalatora,

Czytaj więcej: Instalujemy program

Pierwsza firma

Podczas pierwszego uruchomienia zainstalowanego programu pojawia się Kreator Tworzenia Firmy. Aby utworzyć swoją pierwszą firmę należy:

 • za pomocą przycisku Dalej zaakceptować pierwsze okno informacyjne i przejść do wprowadzania danych o podmiocie,

  Czytaj więcej: Pierwsza firma

 • Dostosowanie Planu Kont

  Program OGNIK Premium jest programem niezwykle elastycznym jeżeli chodzi o modyfikowanie planu kont. Po wczytaniu wzorcowego planu kont można (a, nawet należy) dostosować go do indywidualnych potrzeb księgowanego przez Państwa podmiotu.

  Podsumowując po wczytaniu domyślnego planu kont zaproponowanego przez program to od Was drodzy księgowi będzie zależało jaką finalną postać on przyjmie. Uwzględniając specyfikę "swojego" podmiotu możecie odpowiednio zmodyfikować plan kont.

  Czytaj więcej: Dostosowanie Planu KontSzybki start z programem

  Jeżeli przeszli Państwo przez proces instalacji programu OGNIK Premium, a także założyli Państwo firmę, którą będziecie prowadzić w programie i określili dla niej parametry pierwszego zakładanego roku obrotowego to po otwarciu programu zobaczycie przed sobą następujące okno:

  Jest to okno główne programu OGNIK Premium. W tym momencie najważniejsze jest przeprowadzenie kilku prostych czynności mających na celu odpowiednią organizację Państwa pracy na programie i zapewnienie właściwego rozpoczęcia tej pracy.

  W artykule tym przedstawione zostaną kroki, dzięki którym szybko i sprawnie zorganizują sobie Państwo pracę z OGNIKiem. Wiemy, że początki są trudne ale dzięki naszym poradom te pierwsze kroki z programem powinny okazać się łatwiejsze.

  Czytaj więcej: Szybki start z programem

  Instrukcja wprowadzania programu Cal Flame Cu 250b

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja wprowadzania programu Cal Flame Cu 250b

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja wprowadzania programu Cal Flame Cu 250b