Instalacja sterownika Frigidaire Cglgf386gsd

Instalacja sterownika Frigidaire CGLGF386GSD jest prosta. Na początku należy pobrać i zainstalować odpowiedni sterownik z oficjalnej strony producenta. Następnie należy podłączyć urządzenie do komputera, wybierając odpowiedni port. Po podłączeniu urządzenia komputer automatycznie zainstaluje sterowniki, co może zająć trochę czasu. Można również skorzystać z narzędzia do odinstalowania sterowników, aby usunąć nieaktualne sterowniki i zainstalować jeszcze raz. Po zainstalowaniu sterownika można skonfigurować urządzenie w oprogramowaniu producenta, aby w pełni wykorzystać jego funkcje.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja sterownika Frigidaire Cglgf386gsd

 Jeśli zalogujesz się na konto Gość lub Użytkownik standardowy, system Windows nie zezwoli na instalację sterownika. Niektóre organizacje nie zezwalają użytkownikom na regulację instalowanej zawartości, manipulację systemem oraz ustawieniami aplikacji. Możliwe, że instalacja sterownika w niektórych sytuacjach będzie wymagała udziału administratora.

Utwórz kopię zapasową woluminu rozruchowego. Więcej informacji znajdziesz w artykule Jak utworzyć obraz systemu operacyjnego w systemie Windows 10.

Zainstaluj sterownik karty graficznej Intel

 1. Wyjdź z aplikacji firmy Adobe obecnie uruchomionych na komputerze stacjonarnym.

 2. Kliknij tutaj, aby pobrać sterownik wersji 27. 20. 100. 8476 zakwalifikowany przez firmę Adobe jako bazowy.

  Firma Adobe zaleca, aby korzystać ze sterownika w wersji 27. 8476 lub nowszej.

  W przypadku większości użytkowników wymagane jest przeprowadzenie ręcznej instalacji. Obejmuje to odinstalowanie sterowników dostarczonych przez producenta komputera przed zainstalowaniem nowych sterowników. Firma Adobe zaleca, aby najpierw wykonać kopię zapasową systemu. Instrukcje firmy Intel dotyczące ręcznego instalowania sterowników można znaleźć tutaj.

  Jeśli masz już zainstalowany ogólny sterownik Intel, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby go zaktualizować.

  Rozpakuj pobrany skompresowany plik.

  Dwukrotnie kliknij rozpakowany plik sterownika (nazwa pliku: igxpin. exe).

  Gdy wyświetlony zostanie monit o zezwolenie kontroli konta użytkownika, kliknij opcję Tak.

  Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie instalacji.

  Po instalacji sterowników kliknij opcję OK, a następnie kliknij opcję Dalej, aby uruchomić ponownie komputer.

  Uruchom ponownie urządzenie, nawet jeśli podczas instalacji nie został wyświetlony monit o takie działanie.

Sprawdź, czy sterownik został zainstalowany

Aby sprawdzić, czy sterownik został zainstalowany:

Przejdź do menu Menedżer urządzeń.  W systemie Windows 10 kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Start lub otwórz menu Start i wyszukaj pozycję Menedżer urządzeń. Przejdź do sekcji Karty graficzne.

W menu Menedżer urządzeń dwukrotnie kliknij zainstalowaną kartę graficzną.

Sprawdź, czy pola Wersja sterownika i Data sterownika są prawidłowe.

Sprawdzanie wersji sterownika i daty sterownika (zrzut ekranu zostanie zaktualizowany)

Rozwiązywanie problemów z instalacją sterownika

Czasami podczas instalacji sterownika mogą być wyświetlane poniższe komunikaty o błędach.

Błąd: w przypadku tego komputera nie sprawdzono poprawności instalowanego sterownika. Pobierz odpowiedni sterownik ze strony producenta komputera. Nastąpi wyjście z instalacji. 

Lub

Błąd: sterownika nie udało się zainstalować na komputerze. Więcej informacji uzyskasz od producenta komputera. 

Producent komputera personalizuje sterowniki obsługujące komponenty firmy Intel® w Twoim urządzeniu. W tym przypadku producent OEM oferuje dostosowaną wersję sterownika. Zainstaluj ją, jeśli potrzebujesz rozwiązania dopasowanego do systemu. Aktualizacja systemu Windows może rozwiązać problem, ale system operacyjny wyposażono w funkcję Ustawienia instalacji urządzeń. Automatycznie pobiera ona aplikacje producenta i spersonalizowane ikony urządzeń. Jest ona zależna od funkcji Windows Update i domyślnie jest włączona. Gdy aktualizujemy system, jednocześnie będą aktualizowane sterowniki urządzeń. Skutek będzie identyczny z instalacją sterownika ze strony producenta. Z drugiej strony producenci czasami publikują najnowsze aktualizacje sterowników w usłudze Windows Update z opóźnieniem.

Może wystąpić scenariusz, w którym usługa Windows Update przywróci starszą wersję sterownika producenta OEM, zastępując jej nowszą wersję. Jeśli chcesz korzystać z konkretnych wersji sterowników, wyłącz w systemie Windows 10 funkcję automatycznego pobierania sterowników, wykonując poniższe czynności:

Po wyłączeniu automatycznego pobierania sterowników natychmiast zostanie zatrzymane automatyczne pobieranie i instalowanie aktualizacji OEM w ramach usługi Windows Update. Skutkiem czynności może być na przykład niższa wydajność, stabilność i niższy poziom ochrony aplikacji innych niż aplikacje firmy Adobe.

Jak zmienić ustawienia instalacji urządzeń w systemie Windows 10

Czas wyświetlania: 30 sek.

Kliknij przycisk Start, aby wyszukać menu Panel sterowania.

W menu Panel sterowania przejdź do pozycji Wszystkie elementy Panelu sterowania lub System.

Kliknij opcję Zaawansowane ustawienia systemu po lewej pod pozycją Strona główna Panelu sterowania.

Otwórz kartę Sprzęt i kliknij opcję Ustawienia instalacji urządzeń.

Wybierz opcję Nie (urządzenie może nie działać w oczekiwany sposób) i kliknij opcję Zapisz zmiany.

Zmień ustawienia instalacji urządzeń

Uwaga: Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem uzyskiwania aktualizacji sterowników w Windows jest zawsze Windows Update. Jeśli masz problemy z Windows Update, możesz sprawdzić, czy którykolwiek z linków znajduje się w witrynie Update Windows może pomóc w pierwszej kolejności.

Przed rozpoczęciem

Aktualizacje sterowników dla Windows oraz wiele urządzeń, takich jak karty sieciowe, monitory, drukarki i karty wideo, są automatycznie pobierane i instalowane za pośrednictwem Windows Update. Już prawdopodobnie masz najnowsze sterowniki, ale jeśli chcesz ręcznie zaktualizować lub ponownie zainstalować sterownik, oto jak:

Aktualizacja sterownika urządzenia

 1. W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz menedżer urządzeń, a następnie wybierz pozycję Menedżer urządzeń.

 2. Wybierz kategorię, aby wyświetlić nazwy urządzeń, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) to, które chcesz zaktualizować.

  Wybierz pozycję Wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika.

  Wybierz opcję Aktualizuj sterownik.

  Jeśli system Windows nie znajduje nowego sterownika, możesz spróbować znaleźć go w witrynie internetowej producenta urządzenia i wykonać podane w niej instrukcje.

Ponowne instalowanie sterownika urządzenia

Kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) nazwę urządzenia, a następnie wybierz polecenie Odinstaluj.

Uruchom ponownie komputer.

System Windows spróbuje ponownie zainstalować sterownik.

Więcej pomocy

Jeśli nie widzisz pulpitu i zamiast tego widzisz niebieski, czarny lub pusty ekran, zobacz Rozwiązywanie problemów typu niebieski ekran lub Rozwiązywanie problemów z czarnym lub pustym ekranem.

Sprawdź, czy są dostępne aktualizacje Windows
Jak zainstalować Intel® Graphics Driver w systemie Windows®...
Instalacja sterownika Frigidaire Cglgf386gsd

Bezpośredni link do pobrania Instalacja sterownika Frigidaire Cglgf386gsd

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instalacja sterownika Frigidaire Cglgf386gsd