Funkcja Safety Stop Instrukcja obsługi Bosch Kgm 39390

Funcja Safety Stop jest dostępna w elektrycznej szatnie Bosch Kgm 39390, która zapewnia bezpieczne i łatwe użytkowanie. Dzięki funkcji Safety Stop urządzenie zatrzyma się, aby uniknąć uszkodzenia lub przypadkowego przecięcia. Funkcja ta jest wyłączana po włożeniu wtyczki do gniazda, a następnie włączona po wyjęciu wtyczki. Wystarczy wybrać odpowiedni program i nacisnąć przycisk, aby uruchomić szatnię. Użytkownik może kontrolować cały proces przez monitor. Funkcja Safety Stop ma za zadanie zapobiegać uszkodzeniom lub przecięciom w trakcie użytkowania urządzenia. Jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników.

Ostatnia aktualizacja: Funkcja Safety Stop Instrukcja obsługi Bosch Kgm 39390

Szybka i prosta konfiguracja

Dowiedz się, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego wraz ze stacją dokującą i jak ułożyć przewód ograniczający.

Instrukcja instalacji nowszych modeli kosiarek Indego

W naszej instrukcji objaśniamy wszystkie czynności potrzebne do zainstalowania Twojej kosiarki Indego XS, S/S+, M/M+ oraz 350/400, 350/400 Connect. Obejrzyj film lub pobierz naszą instrukcję instalacji jako plik PDF.

Instrukcja instalacji starszych modeli kosiarek Indego

W naszym filmie instruktażowym pokażemy Ci, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego, Indego 800, 1000 Connect lub 1200 Connect wraz ze stacją dokującą oraz ułożyć przewód ograniczający. Możesz także pobrać instrukcję instalacji w pliku PDF.


Indego – instruktaże wideo

Obejrzyj całą procedurę instalacji nowszych modeli kosiarek Indego tutaj:

Indego – Wideotutoriale

Dowiedz się więcej o funkcjach i konserwacji kosiarek Indego dzięki tym filmom.

Firmware

W przypadku modeli Connect możesz pobrać najnowsze oprogramowanie firmowe bezpośrednio na swoją kosiarkę, korzystając z aplikacji Bosch Smart Gardening.

Instrukcja: Indego XS 300 models

Instrukcja: Indego S/S+ 500 & M/M+ 700


Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Infolinia techniczna

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli będziesz mieć pytania na temat stosowania kosiarki Indego.

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Funkcja Safety Stop Instrukcja obsługi Bosch Kgm 39390

Bezpośredni link do pobrania Funkcja Safety Stop Instrukcja obsługi Bosch Kgm 39390

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Funkcja Safety Stop Instrukcja obsługi Bosch Kgm 39390