Dodatkowa instrukcja techniczna Hitachi 50ex12ba

Dodatkowa instrukcja techniczna Hitachi 50ex12ba jest specjalnym podręcznikiem, który zawiera wyjaśnienia i instrukcje dotyczące obsługi i konserwacji telewizora Hitachi 50ex12ba. Instrukcja ta dostarcza wszystkich ważnych informacji, aby poprawnie konfigurować, używać i utrzymywać telewizor. Zawiera informacje na temat podłączania do Internetu, używania funkcji Smart TV, instalowania oprogramowania, określania ustawień wizualnych i dźwiękowych, jak również instrukcje dotyczące konserwacji i serwisowania telewizora. Dodatkowa instrukcja techniczna Hitachi 50ex12ba może być wykorzystywana do wykonywania różnych zadań, takich jak odtwarzanie multimediów, oglądanie programów telewizyjnych, korzystanie z aplikacji internetowych i innych.

Ostatnia aktualizacja: Dodatkowa instrukcja techniczna Hitachi 50ex12ba

Szukasz produktu?

Szukaj informacji na temat 804 Hitachi produktów

W tej kategorii znajdziesz wszystkie instrukcje obsługi Hitachi Telewizory. Jeśli twój Telewizory nie jest wyszczególniony, użyj pola wyszukiwania na górze strony. Może być tak, że twój Telewizory jest skategoryzowany w innej kategorii.Zestaw promocyjny HITACHI składa się z młotów udarowo-obrotowych SDS-Max DH40MEY WS, DH45MEY WS, DH52MEY WS oraz młotów wyburzeniowych SDS-Max H45MEY WT i H60MEY WT. Zestaw skierowany jest do firm budowlanych szukających profesjonalnych rozwiązań lub do firm wypożyczających sprzęt budowlany, który ma być niezawodny i najlepszy w swojej klasie narzędzi. Każde z urządzeń zapakowane jest osobno w walizkę transportową wykonaną z mocnego tworzywa. Kupując ten zestaw dodatkowo otrzymają Państwo telewizor 40 cali FullHD HITACHI 40HB6T62 o wartości rynkowej 1499 złotych. Szczegóły na końcu aukcji.

HITACHI DH40MEY WS / DH45MEY WS / DH52MEY WS to młoty udarowo-obrotowe zaprojektowane do wiercenia z udarem lub kucia w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze i innych twardych materiałach budowlanych. Młoty wyposażone są w system montażu osprzętu SDS-Max, który jest przemysłowym standardem precyzji i niezawodności wiercenia. Zwiększa to efektywność przenoszenia mocy oraz umożliwia, także szybką wymianę wiertła jednym ruchem dłoni. Każde z urządzeń osiąga największą szybkość wiercenia oraz najwyższą wartość wyburzeniową w swojej klasie urządzeń. Młoty udarowo-obrotowe posiadają wbudowany elektroniczny układ sterowania, za pomocą którego można dostosować prędkość wiercenia oraz wielkość udaru w zależności od wykonywanej pracy. Czterostopniowy poziom regulacji może być wybrany przez przełącznik wyboru prędkości obrotowej. Blokada włącznika dla funkcji kucia jest przydatna podczas dłuższego czasu pracy. Duży przełącznik trybu pracy oraz szeroki włącznik sprawia, że tymi młotami można pracować w rękawicach roboczych.

HITACHI H45MEY WT / H60MEY WT to młoty udarowe gwarantujące najlepsze parametry kujące w swojej klasie urządzeń. Młoty wyposażono w systemem montażu narzędzi SDS-max. Optymalna relacja mocy narzędzi do ich wagi umożliwia użytkownikom bardziej komfortową pracę przy dłutowaniu/kuciu wymagającym trzymania narzędzia w poziomie. Dzięki temu zadania takie jak wyburzanie, wykonywanie wyłomów czy usuwanie płytek lub tynków można wykonać szybko i efektywnie. Urządzenia posiadają wbudowany elektroniczny układ sterowania, za pomocą którego można dostosować liczbę udarów w zależności od wykonywanej pracy. Czterostopniowy poziom regulacji może być wybrany przez przełącznik znajdujący się na panelu kontrolnym. Pozwala to dopasować młot do różnych zastosowań i pracy w różnych materiałach. Dodatkowo elektronarzędzia mają możliwość ustawiania dłuta w 12 pozycjach co 30 stopni. Duży przełącznik trybu pracy oraz szeroki włącznik sprawia, że można pracować w rękawicach roboczych.

Wszystkie urządzenia z tego zestawu (HITACHI DH40MEY WS / DH45MEY WS / DH52MEY / H45MEY WT / H60MEY WT są urządzeniami wyposażonymi w bezawaryjny silnik bezszczotkowy. Nowy silnik bezszczotkowy Hitachi zaprojektowano celem poprawy czasu pracy i żywotności urządzenia. Jednocześnie silnik ten jest mniejszy i lżejszy od tradycyjnego co przekłada się na wagę oraz wymiary narzędzia. Brak tradycyjnych szczotek węglowych to także dłuższy okres bezobsługowej pracy. Dodatkowo silnik bezszczotkowy oferuje efektywną wydajność nawet przy użyciu przedłużaczy oraz z zasilania z generatorów prądu. Urządzenia wyposażone są w system tłumienia wibracji UVP redukującego wibracje pochodzące z kucia i chroniącego przed ich szkodliwym wpływem na operatora. System ten składa się na nową technologię wykorzystującą przeciwwagę. Wibracje powstające podczas pracy są redukowane dzięki rezonansowi powstającemu na przeciwwadze na sprężynie piórowej. Dodatkowo rękojeść główna wspomaga absorbowanie drgań i wibracji poprzez 4 amortyzujące podkładki antywstrząsowe. Konstrukcja każdego z urządzeń wykonana jest w technologii AHB (Aluminium Housing Body). Konstrukcja obudowy urządzeń wykonana jest z podwójnej izolacji z bardzo wytrzymałego odlewu aluminiowego oraz korpusu wewnętrznego stojana wykonanego z mocnego tworzywa. Zapewnia to zwiększoną sztywność oraz mniejszą wagę urządzenia. Elektronarzędzia przeznaczone są do profesjonalnej pracy w trudnych warunkach pracy.

Zakres dostawy

 • • Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH40MEY WS
 • • Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH45MEY WS
 • • Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH52MEY WS
 • • Młot udarowy HITACHI H45MEY WT
 • • Młot udarowy HITACHI H60MEY WT
 • • 5 x Rękojeść dodatkowa
 • • 3 x Smar
 • • 3 x Ogranicznik głębokości wiercenia
 • • 2 x Dłuto szpicak 280mm
 • • 5 x Walizka narzędziowa
 • • 5 x Instrukcja obsługi
 • • 5 x Gwarancja firmy HITACHI

Akcja promocyjna HITACHI ZIMA 2016-2017

Kupując ten profesjonalny zestaw elektronarzędzi HITACHI otrzymają Państwo gratis stylowy telewizor HITACHI 40HB6T62 TV LED 40" z wbudowanym tunerem DVB-T/C do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej, kablowej z dekoderem MPEG4 (H. 264), multimedialnymi złączami USB, SmartTVue, WiFi, dlna, Bluetooth. Telewizor generuje obraz w standardzie Full HD. Gwarantuje to niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Wykorzystanie technologii Best Picture Rate 100 Hz zapewniło doskonałą płynność ruchomych obrazów bez efektu przeskoku. Dzięki zastosowaniu technologii SmartTVue, można wykroczyć poza tradycyjną telewizję. Funkcja zapewnia dostęp do serwisów i stron internetowych, dostosowanych do telewizora oraz otwartą przeglądarkę, która pozwali wygodnie korzystać z Internetu. Dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi z łatwością można podłączyć telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Telewizor posiada technologie HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez internet. Telewizor umożliwia nagrywanie cyfrowych audycji telewizyjnych na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Wydajne podzespoły telewizora umożliwiają płynne odtwarzanie zdjęć (JPG, JPEG, BMP, PNG), filmów (AVI, MPG/MPE/MPEG, VOB, MKV, MP4, MOV, ASF/WMV, FLV, 3GP, DAT) i muzyki (WMA, MP3, WAV) bezpośrednio przez złącze USB. Telewizor wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji DVB-T2 umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Wartość katalogowa telewizora to 1499 zł.
Akcja promocyjna Hitachi ZIMA trwa do 28. 02. 2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Produkt gratisowy będzie ujęty na dokumencie sprzedaży za 1zł.

Dodatkowa instrukcja techniczna Hitachi 50ex12ba

Bezpośredni link do pobrania Dodatkowa instrukcja techniczna Hitachi 50ex12ba

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dodatkowa instrukcja techniczna Hitachi 50ex12ba